Šiame straipsnyje nurodytus veiksmus yra skirtos mokyti vartotojo kaip atrakinti iPod Touch vienetai, jeigu jie negali prisiminti jų prieigos kodą. Iš esmės yra du būdai, kad galima iš naujo nustatyti vieną iš šių įrenginių, kodas. Abu metodai reikalauja kompiuterio, kuris buvo naudojamas pirminio sinchronizavimo su Apple iTunes svetainėje.

Jungtis spauda prie prekės ir kompiuterio pirminio kompiuterio per USB kabelį, kad iš gamintojo. Po to, kai viskas yra prijungtas, naršyti atidaryti iTunes svetainėje ir leisti baigti sinchronizavimo proceso metu. Su visiškai sinchronizavimo atjungti kabelį ir prieiga turėtų būti suteikta.
Daugiau »

Indija, be abejo, popieriniai maiseliai yra viena iš šilčiausias IT verslo paskirties vietos. Su techno išminties darbo jėgos, investicinių draugiškas vyriausybės politiką ir veiksmingą infrastruktūros įrenginių, Indija yra nustatyti užkariauti didelę dalintis autsorsingas pajamų iš pasaulio įmonių. Pasak Nasscom, metines pajamas iš ir BPO sektorių numatoma, kad pasiekti daugiau nei milijardų JAV dolerių 76 finansinių metų iki 2010 m.-2011. Tai toli už mūsų konkurentai, su $35 mlrd Kinijos ir Filipinų su $8.85 mln. Ataskaitoje taip pat teigiama, kad Indijos autsorsingas pramonės tikimasi, kad prisiliesti pajamų grįžti 225 milijardų JAV dolerių iki 2020 m.. Taip, iš tiesų, yra teigiamas pranešimą, kad išlaikyti IT pramonę Indijoje augimo.
Daugiau »

Žmonės dažnai usb atmintines priima savo nešiojamieji kompiuteriai už suteiktas. Jie yra linkę pamiršti, kad nors šių dalykėlių high tech, jie taip pat trapi. Daug veiksnių galiu degraduoja jūsų nešiojamas. Dulkių ir lenkiasi padaryti jiems atrodo nemalonus o oro sąlygų ir temperatūra gali turėti įtakos jų darbui. Tiek, kiek įmanoma, nešiojamieji kompiuteriai turėtų būti nepatirtų sunku poveikį. Tačiau kartais nerangumas galite gauti geriau mums. Todėl tai geriau apsaugoti šių tauriųjų dalykėliai visą laiką į nešiojamas atveju.

Gera nešiojamas atvejo ypatybėmis

Pasirinkus teisę atveju yra ne taip paprasta, nes yra daug dalykų, kaip iš pradžių. Ypač svarbu yra suma, apsauga suteikia jūsų nešiojamas. Turėtų būti pakankamai apmušalo arba putų sumažinti poveikį tuo atveju, jei prekės yra sumažėjo
Daugiau »